Sprawdzone rozwiązania neutralizujące zapachy.

Stabio to kompleksowe rozwiązania mające na celu niwelowanie uciążliwości zapachowych w różnych branżach. Realizujemy od podstaw nowe instalacje jak i oferujemy adaptację naszych systemów do już istniejących i eksploatowanych instalacji.

Bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska

Wszystkie stosowane przez nas produkty są pochodzenia naturalnego, część z nich zawiera także olejki eteryczne i enzymy. Przekłada się to na bezpieczeństwo ludzi pracujących na instalacjach jak i mieszkańców okolicznych terenów, co jest dla nas kwestią priorytetową.

Skuteczność stosowanych rozwiązań

Nasze spojrzenie na problem jest szerokie i nie ogranicza się tylko do doboru odpowiedniego preparatu i urządzenia. Pomagamy klientom zmodyfikować procesy w taki sposób, aby ograniczyć i kontrolować uciążliwości zapachowe.

Zadowoleni Klienci

Cieszymy się dużym gronem Klientów, którzy współpracują z nami długoterminowo. Wiedzą, że do każdego z nich podchodzimy indywidualnie starając się dotrzeć do sedna problemu i uzyskać skuteczne jego rozwiązanie.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Opieramy się wyłącznie na produktach naturalnych, biologicznych i organicznych. Stosowane przez nas preparaty posiadają wszystkie wymagane pozwolenia i atesty. Ich skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami i testami.

Propozycja rozwiązania
Pierwsze doraźne rozwiązania pojawią się na pierwszym spotkaniu i natychmiast możemy je wdrożyć. Całościowe spojrzenie na problem przedstawiamy uwzględniając indywidualne cechy instalacji oraz wycenę kosztów realizacji i użytkowania.

Historia

Od 2012 roku zajmujemy się zagadnieniem uciążliwości zapachowych. Od początku korzystamy tylko z naturalnych preparatów i odpowiednio dobranych urządzeń do ich aplikacji. Stale poszerzamy naszą ofertę i szukamy nowych możliwości.

Monitorowania efektów
Kilka razy w sezonie sprawdzamy i monitorujemy poprawność pracy instalacji oraz skuteczność wprowadzonych rozwiązań. W razie konieczności korygujemy i dokonujemy zmian.

Profesjonalizm

Dobrze rozpoznany problem to pierwszy krok do jego rozwiązania. Wszyscy jesteśmy dumni i czujemy satysfakcję jak nasza wspólna praca przynosi oczekiwane efekty.

Jak działamy?

Spotkanie na instalacji jest dla nas najlepszym sposobem poznania wyzwania przed jakim stoimy. Omówimy z Państwem oczekiwania oraz wstępnie zaproponujemy możliwe rozwiązania. Możemy także podać referencje oraz kontakty do miejsc, gdzie nasze rozwiązania już funkcjonują.

Nasza filozofia

“Zawsze skupiamy się na jednej rzeczy - zadowoleniu klienta. Zapewniamy tę satysfakcję dzięki naszej kompleksowej ofercie specjalistycznych preparatów oraz współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie.”

– Dariusz Włosek